Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/film-milicyjny.klubmord.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/film-milicyjny.klubmord.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Zamknąć za sobą drzwi | Klub MOrd – Polskie filmy kryminalne i sensacyjne Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/papison/domains/film-milicyjny.klubmord.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601

Zamknąć za sobą drzwi

  • Film fabularny
  • Produkcja: Polska
  • Rok produkcji: 1987
  • Premiera: 1988. 07. 11
  • Gatunek: Film kryminalny
  • Dane techniczne: Barwny. 2312 m. 85 min.
    „ZAMKNĄĆ ZA SOBĄ DRZWI” to jeden z odcinków ostatniej, piątej serii „07 – ZGŁOŚ SIĘ”, przeznaczony do rozpowszechniania na ekranach kin.

http://www.veoh.com/watch/v697994734DEfB7x4

Przez Polskę przebiega szlak handlu narkotykami. Zjawiają się dwaj gangsterzy amerykańscy – Oscar Thomas „Capucino” i Adolf Kranz – oraz grupa handlarzy z Jugosławii, która ma przejąć towar. Gangsterów rozpoznaje Paweł Kopiński, Polak z pochodzenia emerytowany pracownik nowojorskiego Interpolu. Ma on zadawnione porachunki z gangiem. Przed laty członkowie gangu zgwałcili i zamordowali jego żonę. Do akcji włącza się porucznik Borewicz i niezbyt rozgarnięty i kompetentny współpracownik, porucznik Jaszczuk. Ginie kapitan milicji jugosłowiańskiej, Jovita. Borewicz po szaleńczym pościgu aresztuje członków jugosłowiańskiej szajki, Kopiński zabija Adolfa Kranza, a Thomasowi proponuje wspólną ucieczkę do Szwecji. Porywają rolniczy samolot. Nad Bałtykiem Kopiński powiadamia Thomasa, że mają benzyny tylko na dwie minuty lotu, że jest śmiertelnie chory (nowotwór trzustki), przyjechał do Polski jedynie, by „zamknąć za sobą drzwi”. A teraz ma okazję, by się zemścić. Borewicz słyszy Kopińskiego, który informuje go, gdzie zostawił pieniądze za porwany samolot, potem przeraźliwy krzyk Thomasa i odgłosy wpadającego do morza samolotu.

 

Powered by WordPress | Compare online movie rentals at iDVDRentals.com and get free trials from Netflix